czwartek, 31 grudnia 2015

Książkowi ulubieńcy mijającego roku

Witajcie kochani,

dzisiaj przygotowałam dla Was krótkie podsumowanie roku w formie książkowego przeglądu. Jestem niezwykle ciekawa, czy Was również te książki przyciągnęły, zatrzymały i wzruszyły. A może pochwalicie mi się swoimi typami? W tytułach ukryłam linki do recenzji. 
7 komentarzy:

 1. Moimi faworytami mijającego roku też są: "Razem będzie lepiej" i "Wielkie kłamstewska". Za to z pozostałych najbardziej chciałabym przeczytać "Znikasz" i "Central Park". Świetne zestawienie. :-) Wszystkiego dobrego w 2016 roku, a dziś wspaniałej zabawy do rana. :-)))

  OdpowiedzUsuń
 2. Kilka z nich również przeczytałam, kilka mam na półce... ciągle czekają w kolejce na przeczytanie :) Wiele jeszcze chciałabym posiadać :)
  Ewelinko wspaniałego i zaczytanego Nowego 2016 Roku, obyś była zawsze szczęśliwa i spełniona :) Pozdrawiam ciepło :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Oddam ci słońce - również zaliczam ten tytuł to najlepszych. Razem będzie lepiej czeka na półce i cieszy mnie, że jest tak wysoko oceniane.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja tych tytułów nie czytałam, ale mam w planach "Central Park" i "Nie ma nieba". Dla mnie w tym roku najlepsze książki to "Co nas nie zabije" Lagercrantza i "Sedinum" Hermana;)

  www.ksiazkoholiczka94.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Wiesz, że nie znam żadnej z wymienionych wyżej książek - muszę to nadrobić!

  OdpowiedzUsuń
 6. Mi chyba najbardziej podobała się książka "Wakacje" :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Z tego zestawienia najbardziej chciałabym przeczytać "Oddam Ci słońce". Chyba nie czytałam jeszcze negatywnej recenzji tej książki ;)

  OdpowiedzUsuń

Kochani, jest mi niezmiernie miło gościć Was na mojej stronie :) Bardzo chętnie zajrzałabym do każdego, dlatego proszę, zostawcie kilka słów, które naprowadzą mnie na Wasz trop :)