sobota, 17 lutego 2018

Nowy stosik

Stosikowe książki staną się moimi lekturami na nadchodzące tygodnie. Starałam się trochę je gatunkowo pomieszać, żeby było ciekawiej.


A jakie są Wasze czytelnicze plany?


14 komentarzy:

 1. Miłej lektury :) Ja może dzisiaj po jakąś podróżniczą sięgnę ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo ciekawe plan. Ja obecnie czytam Surogatkę. Następnie mam w planach Ktoś tam na górze mnie niema widziani Kredziarza.

  OdpowiedzUsuń
 3. Na ten miesiąc mam "Ostatni raz, gdy rozmawialiśmy", "Kobieta w oknie", "Jej wysokość P.", Może "Był sobie pies". Po "Psiego najlepszego" muszę sięgnąć po poprzednia powieść autora. Plus planuję skończyć "Szklany tron".

  Powodzenia. Piękny stosik.

  OdpowiedzUsuń
 4. "Piękne samobójczynie" też mam w planach, podobnie jak "Kredziarza" :) Same ciekawe książki w planach, życzę miłej lektury!
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 5. Widzę "Kredziarza" :D Czytałam i podobał mi się :)
  Ja mam w planach skończyć w tym tygodniu biografię Kurtyki, a co dalej? Okaże się :)
  Pozdrawiam i życzę zaczytanych tygodni :D Dolina Książek

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja nigdy nie robiłam planów czytelniczych, ale ostatnio wchodzi mi to w krew,mam w planach na najbliźsze tygidnie takie pozycje jak "Wiedźmy Himmlera" "Kredziarz" i "W otchłani zła" prawdopodobnie trzy mocne pozycje. U ciebie również ciekawe pozyche widze i czekam z niecierpliwością na twoje recenzje. Pozdrawiam zaczytanajola

  OdpowiedzUsuń
 7. Zazdroszczę Kredziarza i Podtrzymując wszechświat.
  Ja bym chciała jeszcze w lutym przeczytać : Szepty stepowe, Dziewczyna ze snów, Opowieści zza rzeki. Jeżeli mi się uda poznać do końca miesiąca będzie świetnie. Dodatkowo mam jeszcze cztery pozycje z biblioteki: Światło między oceanami, Trzecia, Tajemnica domu Helclów oraz Najmroczniejszy sekret. Może którąś z nich uda mi się jeszcze poznać w lutym. ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Z chęcią poznałabym "Na skraju załamania" :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Ogromnie polecam "Chłopak, który nie chciał być sam". To wyjątkowa powieść :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Powodzenia w czytaniu! Ja aktualnie mam w planach całą serię "Gra w kłamstwa", dwie części już za mną, jeszcze tylko cztery :))
  Pozdrawiam i zapraszam do mnie~Nataliaaa
  http://happy1forever.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 11. Gorąco polecam "Chłopaka, który bał się być sam" - świetna, wciągająca i emocjonująca książka :) Z kolei bardzo ciekawi mnie "Na skraju załamania" :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Czytałam "Córkę pedofila" jednak mimo potencjału, książka miała mnóstwo błędów logicznych :( Chętnie zapoznałabym się z "Chłopakiem, który bał się być sam". Zbiera mnóstwo pozytywnych opinii :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Czytałam "Kredziarza" i to udany debiut, chociaż w fotel nie wbija ;) Mam też w dalszych planach "Na skraju załamania" :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Kredziarz bardzo mi się podobał. Polecam również Ocalałe. Co do planów to też jest ich już cały stos w tym kilka zaległości. Mam nadzieję że nadrobię je w marcu ;)

  OdpowiedzUsuń

Kochani, jest mi niezmiernie miło gościć Was na mojej stronie :) Bardzo chętnie zajrzałabym do każdego, dlatego proszę, zostawcie kilka słów, które naprowadzą mnie na Wasz trop :)