piątek, 17 kwietnia 2015

Pierwszy konkurs na blogu :)

Witajcie kochani, myślę, że to najlepszy czas na pierwszy konkurs. A czemu by nie? Na blogu ukazało się już 50 wpisów, liczba obserwatorów cały czas rośnie- nie mogłam sobie wymarzyć, że moja przygoda z blogowaniem będzie piękniejsza :) Tymczasem przejdźmy do rzeczy.
Co można wygrać?

Jedną z książek z poniższego zdjęcia. Wszystkie książki pochodzą z mojej biblioteczki i mają normalne ślady użytkowania, dwie z nich posiadają pieczątkę "egzemplarz recenzencki".


Książki od góry (podlinkowane do Lubimy czytać) :
Co trzeba zrobić?

Przedstawić mi swoją wizję dotyczącą hasła "Najlepsza książka na wiosnę". Chciałabym, żebyście zaproponowali mi konkretny tytuł, który według Was najbardziej pasuje do konkursowej myśli przewodniej i uzasadnili swój wybór. Możecie to zrobić poprzez zwyczajne napisanie dlaczego ta, a nie inna książka, albo puścić wodze fantazji, nie będę Was w żaden sposób ograniczać. Im bardziej pomysłowo, tym lepiej. Odpowiedzi zamieszczajcie proszę w komentarzach, poniżej wzór zgłoszenia.

Regulamin konkursu:

1. Konkurs trwa od piątku, 17 kwietnia do wtorku, 21 kwietnia włącznie. 
2. Wyniki zostaną ogłoszone w środę, 22 kwietnia, na blogu Zwycięzca zostanie powiadomiony także mailem i będzie miał 3 dni na podanie mi danych do wysyłki. Do końca tygodnia postaram się wysłać książkę.
2. Spośród wszystkich zgłoszeń wybiorę osobę, której odpowiedź najbardziej mi się spodoba i ta osoba dostanie wybraną przez siebie książkę. Nie określam minimalnej liczby uczestników, ale jeśli zgłosi się powyżej 15 osób, wybiorę drugą osobę. Jeśli żadna z odpowiedzi nie będzie się wyróżniać, wybór zwycięzcy odbędzie się poprzez losowanie :)
3. Żeby wziąć udział w konkursie należy być obserwatorem bloga lub polubić funpage.
4. Byłabym wdzięczna za udostępnienie informacji o konkursie, np w google +, ale nie jest to warunkiem koniecznym.
5. Książki wyślę tylko na terytorium Polski.

Przykładowe zgłoszenie:

Nick: Ruda recenzuje
Moja odpowiedź: Proponuję Ci książkę "Marsjanin", ponieważ...
Wybieram książkę: "Piękne kłamstwo"
Obserwuję bloga jako/polubiłam funpage: rudarecenzuje w google +
Mój mail: rudarecenzuje@gmail.com

Moi drodzy, to pierwszy konkurs na tym blogu, dlatego z góry Was przepraszam za wszelkie niedociągnięcia lub rzeczy, o których zapomniałam napisać. Jeśli będziecie mieli jakieś pytania, po prostu piszcie :)

9 komentarzy:

 1. Nick: Ola
  Moja odpowiedź: Proponuję Ci książkę "Dziewczyny z Powstania".To rewelacyjna opowieść o kobietach, które odważyły się walczyć o wolność Ojczyzny, swoich rodaków i nie żałują tego po dzień dzisiejszy.
  Obserwuję bloga jako: Aleksandrowe myśli
  Mój mail: aleksnadra@interia.eu

  OdpowiedzUsuń

 2. Nick: DeVi
  Moja odpowiedź: "Ruchomy zamek Hauru". Wiosna to dobry czas na porządki -a takich czynności sporo przypadło na zgarbioną staruszkę Sophie. Zamek ma wiele pokoi a ona sama jedyna gotuje, sprząta, wznieca ognisko, robi pranie. A przy okazji przygotowuje się w raz z przyjaciółmi do podroży w nieznane im cztery miejsca znajdujące się za magicznymi wrotami zamku. Ale, ale fabula, fabulą - tam jest cudowny moment kiedy to Hauru otwiera wrota i oczom Sophie ukazuje sie łąka, pelna kolorowych, kwitnących kwiatow. Wiatr łaskocze policzki, chmury przelatują leniwie, słodki zapach wdychaja nozdrza. Czy moze byc cos piękniejszego niz wiosna? A to tutaj taki link z muzyczka, abys mogła sobie owe opisane przeze mnie sytuacje wyobrazić!

  https://www.youtube.com/watch?v=owddukdxFv4

  Wybieram książkę: "Piękne kłamstwo"
  Obserwuję bloga jako/polubiłam funpage:DeVi102 na google + oraz blogger i ogolnie obserwuje Cie jako DeVi z recenzje DeVi (jakze to domyslne hihi)
  Mój mail: punia10@o2.pl

  powodzenia wszystkim! :) super konkurs!

  OdpowiedzUsuń
 3. Dam szansę innym :D
  I tak mam "nadwyżkę" w lekturach ostatnio :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Nick: Kornelia Pikulik-Czyż
  Moja odpowiedź: Proponuję Ci książkę Jonasa Jonassona "Stulatek, który wyskoczył przez okno i zniknął", bo uważam, że niekontrolowane wybuchy śmiechu na świeżym powietrzu dobrze działają na zdrowie, a przy okazji są zaraźliwe. Niech wiosenne zarażanie śmiechem stanie się modne. :)
  Wybieram książkę: "Piękne kłamstwo"
  Obserwuję bloga jako/polubiłam funpage: Kornelia Pikulik-Czyż
  Mój mail: korcimnieczytanie@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A i oczywiście gratuluję! Też uważam, że blogowanie jest wspaniałe. :) Życzę dalszej satysfakcji z tego zajęcia!
   Udostępniłam wpis na google+.

   Usuń
  2. A fanpage właśnie polubiłam jako Korci mnie czytanie. :)

   Usuń
 5. Gratulacje :)
  Życzę też powodzenia uczestnikom konkursu.

  OdpowiedzUsuń
 6. Nick: Czokomorena
  Moja odpowiedź: Proponuję Ci książkę ,,Klejnot Medyny" - najlepsza do przeczytania wiosną, ponieważ opisy i egzotyczne elementy, jakie wzbogacają pozycję z pewnością skłonią Cię do zaplanowania swoich wakacji właśnie w jednym z egzotycznych miejsc, pełnym tajemnic i wspaniałej orientalnej energii!
  Wybieram książkę: "Piękne kłamstwo"
  Obserwuję bloga jako Czokomorena
  Mój mail: czokomorena@o2.pl

  OdpowiedzUsuń

Kochani, jest mi niezmiernie miło gościć Was na mojej stronie :) Bardzo chętnie zajrzałabym do każdego, dlatego proszę, zostawcie kilka słów, które naprowadzą mnie na Wasz trop :)