czwartek, 27 lipca 2017

Book Tour z książką "Pójdę do jedynej"

Kilka tygodni temu przeczytałam powieść Kasi Bulicz- Kasprzak "Pójdę do jedynej". Było to moje pierwsze spotkanie z autorką i wciąż bardzo ciepło je wspominam. Dziś chciałabym zaproponować Wam udział w book tourze, dzięki któremu zdobędziecie okazję poznania tej powieści.REGULAMIN AKCJI:
1) Zgłoszenia proszę przesyłać na maila pod adres: rudarecenzuje@gmail.com. W zgłoszeniu proszę napisać dane do wysyłki oraz adres Waszego bloga.
2) Książkę przesyłacie do kolejnej osoby listem poleconym ekonomicznym (najlepiej zachowajcie na jakiś czas potwierdzenie wysłania)- szkoda, żeby książka zaginęła po drodze.
3) Nie wyznaczam terminu przeczytania, bo to zwyczajnie się nie sprawdza. Chciałabym jednak, żeby każdy z Was przeczytał, zrecenzował i wysłał powieść dalej w ciągu miesiąca. 
4) Proszę, żeby każda osoba biorąca udział w akcji i recenzująca książkę na swoim blogu napisała, kto jest organizatorem i zrobiła zdjęcie (niobowiązkowe, ale wskazane :).
5) Zostawcie po sobie ślad. Możecie zaznaczać cytaty, napisać lub narysować coś w wolnym miejscu, kolorowe karteczki również mile widziane.  
6) Nie wysyłam książki za granicę.

W przypadku pytań proszę o kontakt mailowy- rudarecenzuje@gmail.com.

Zapraszam do udziału w zabawie :)


6 komentarzy:

 1. Bardzo mi się podoba właśnie ta akcja na bloggerze, ponieważ to coś niesamowitego czytać książki po kimś innym. Chętnie wzięłabym udział, ale mam nadmiar obowiązków i nie chciałabym robić pewnego rodzaju zastoju w całej zabawie, więc na pewno kiedyś wezmę udział.

  OdpowiedzUsuń
 2. Książka jest na mojej liście must read! :)

  Pozdrawiam. ♥

  OdpowiedzUsuń
 3. Niestety nie wezmę udziału w book turze, ale życzę miłej lektury :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Na Booktoura ja się nie nadaję, ale książkę może sobie kupię :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ruda chętnie wezmę udział. Lecę pisać maila do Ciebie.
  I zapraszam przy okazji na bloga https://przeczytajka.blogspot.com
  OdpowiedzUsuń

Kochani, jest mi niezmiernie miło gościć Was na mojej stronie :) Bardzo chętnie zajrzałabym do każdego, dlatego proszę, zostawcie kilka słów, które naprowadzą mnie na Wasz trop :)